Strafor Harf Kesim

Strafor harf

Strafor Harf Kesim

Strafor Harf Kesim kullanım alanı çok olan ürünlerimiz arasındadır. İstenilen ebatlarda ve istenilen yazı karakterinde, boyalı ya da boyasız olarak üretilmektedir. Lazer makinelerinde veya kızgın tel ile kesimi yapılarak üretilmektedir. Ayrıca kullanım alanları oldukça geniştir ve çokça tercih edilmektedir. Aynı zamanda iç mekan ve dış mekana uygun olarak üretilmektedir. Standart kalınlıkları; 3-5 cm’den oluşmaktadır. Ancak istenilen kalınlıkta da hacimli olarak üretimi yapılmaktadır. Maliyet bakımından oldukça uygundur.

Harf Kesim
Harf Kesim

Özellikle strafor harf kullanım alanı çok olan ürünlerimiz arasındadır. İstenilen ebatlarda ve istenilen yazı karakterinde, boyalı ya da boyasız olarak üretilmektedir. Lazer makinelerinde veya kızgın tel ile kesimi yapılarak üretilmektedir. Kullanım alanları oldukça geniştir ve özellikle tercih edilmektedir. Aynı zamanda iç mekan ve dış mekana uygun olarak üretilmektedir.

Standart kalınlıkları 3-5 cm’den oluşmaktadır ancak istenilen kalınlıkta da hacimli olarak üretimi yapılmaktadır. Ayrıca maliyet bakımından oldukça uygundur.

admin

Website: