Strafor Logo Kesim

Strafor Logo

Strafor Logo Kesim

Strafor Logo Kesim lazer makineler ile kesilmektedir. Kurumsal bir firmanın renkli ya da tek renk logosunun istenilen ölçü, adet ve renklerde üretilmesidir. Ayrıca iç mekan ve dış mekana uygun olarak üretilmektedir. Aynı zamanda logonun birebir aynı özelliklerde ve derinliklerde strafor malzemesinden üretilmesidir.

Strafor Logo
Logo Kesim

Strafor logo ve maket kesimi kolaydır. Ayrıca ana maddesi %5’i polistren %95’i havadan oluşan maddedir. CNC makinasında sıcak telli kesim ya da üç boyutlu işleme makinası ile bazen de elle işleyerek yapılır.

Lazer kesim makineleri ile kurumsal bir firmanın renkli ya da tek renk logosunun istenilen ölçü, adet ve renklerde üretilmesidir.

Başka bir deyişle bu ürünler, adından da anlaşılacağı üzere  strafordan yapılan bir  tasarım ürünleridir.. Ayrıca iç mekân ve dış mekânda sıkça kullanılmaktadır. Bu ürün müşterinin isteğine  göre her ölçüde ve kalınlıkta üretilmektedir. Genellikle karşımıza maket, heykel, dummy, dekor olarak çıkar. Aynı zamanda dış cephede fuar, tabela, yazı ,logo, reklam işlerinde kullanılmaktadır. Yani kısaca her çeşit obje tasarlanmaktadır

Başka bir deyişle iç mekan ve dış mekana uygun olarak logonun birebir aynı özelliklerde ve derinliklerde strafor malzemesinden üretilmesidir. Bununla beraber çokça tercih edilmektedir.

admin

Website: