Strafor Sayı

Strafor Sayı

Strafor Sayı

Strafor Sayı ve Rakam istenilen ölçü, adet, kalınlık ve renklerde üretilmektedir. Tek tek ya da bitişik olarak, ayakta duran veya bir yere monte edilerek özel organizasyonlarda ve kampanyalarda kullanmak üzere imal edilmektedir. Aynı zamanda hafif, iç mekan ve dış mekana uygun olarak üretilmektedir. Ayrıca maliyet bakımından oldukça uygundur.

Hacimli Sayı Strafor Kesim
Strafor Kesim

Ayrıca AVM’lerde, mağaza vitrinlerinde, indirim ve kampanya duyurularında, doğum günlerinde çokça kullanılmaktadır. Özellikle bu tarz ürünlerin görsel niteliği çok önemli bir husustur. Bu nedenle bu çalışmalar işinin ehli ve profesyonel kişilere yaptırılmalıdır.

Ayrıca boyama aşaması da kesim aşaması gibi önem taşımaktadır. Özellikle cansız renk kullanımı kötü bir görünüme ve ürünün arka planda kalmasına sebep olacaktır.

Kullanım Alanları

  • Yaş günü sayıları
  • Kampanya yazıları
  • İndirim sayıları
  • Fuar stand rakamları
  • Mağaza vitrinleri
  • İç mekan veya dış mekan hacimli sayılar
  • Dekor amaçlı sayılar

EPS Strafor tanımlanan malzeme cinsi ülkemizde köpük strafor adıyla bilinen ısı yalıtım lehvalarından oluşmaktadır. Özellikle ham maddesi petroldür. Ambalaj ve paketleme sektöründen aynı zamanda reklam ve tanıtım sektörüne kadar her hizmet alanına hitap etmektedir. Ayrıca Köpük strafor bir kalıp içerisine basınçlı taneciklerle uygulanarak ambalaj kurumasında da kullanılmaktadır.

Aynı zamanda strafor ısı yalıtımı ve ses yalıtımında da yapı araç gereçlerinde ve inşaat sektöründe kullanılan uzun ömürlü bir ham maddedir. Strafor levha genişletilmiş polistren köpüktür. %95’i ise havadan oluşmaktadır. Bu nedenle oldukça oldukça hafif ve uygulaması basit bir reklam ve tanıtım aracıdır.

admin

Website: